שי לוזון

שי לוזון

מתכנן פיננסי וביטוח

קצת עלי

אני שי לוזון, מתכנן פיננסי וחסכון ארוך טווח, המתמחה בעולם ההשקעות והביטוח. הדרך שלי התחילה ב- 2015 בבית ההשקעות מיטב דש ואחרי זה בחברת כלל ביטוח. אני מכיר את כל תחומי הביטוח ועולם ההשקעות ומאוד מאמין ביחס אישי, רמת שירות גבוהה, מעקב צמוד יחד עם זמינות 24/7 עבור הלקוחות.

כיום, אני צועד כחלק מבית סוכן מוביל בתחום – Quality מקבוצת הפניקס, מצוייד ברישיון פנסיוני והשקעות מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך, ובעל תואר ראשון B.A מנהל עסקים ומימון.

שמח לעבוד עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בארץ ולייצג את לקוחותיי באופן שוטף אל מול גופים אלה, במקצועיות ונאמנות.

השירותים שאני מציע

צ׳ק אפ ביטוחי

פגישת ביטוח אשר מטרתה לעשות ניהול סיכונים עבור התא המשפחתי באמצעות בדיקה מקיפה של מוצרי הבריאות, מחלות קשות , ביטוחי חיים ומשכנתא. בפגישה נעשה התאמה לצרכים האינדיבידואלים של כל תא משפחתי מבחינת סוגי הכיסויים והיקף הכיסויים וכמובן כל זאת תוך התחשבות בהכנסה השוטפת כך שלא תכביד על ההתנהלות השוטפת.

צ׳ק אפ פיננסי

פגישה פנסיונית מקיפה אשר במהלך נעבור על מוצרי הפנסיה ו/או ביטוחי המנהלים, נבחן האם הכיסויים של השארים ואובדן כושר עבודה אכן תואמים לשכר הלקוח ומגנים בצורה מיטבית על משפחתו ובנוסף נבחן את כל נושא החסכונות (קופות גמל , השתלמות, גמל להשקעה, פוליסות חיסכון ותיקים מנוהלים) ונבדוק גובה דמי ניהול ביצועי הקופות ביחס לממוצע השוק ורמת הסיכון הכוללת בתיק

צ׳ק אפ לפרישה

פגישת פרישה הינה פגישה ייחודית בה נסתכל על סך הנכסים של הלקוח, פנסיונים ופיננסים ולאחר מכן נבצע אפיון צריכים עתידי לפרישה. בפגישת פרישה נדבר על הטבות מס שהלקוח/ה זכאי/ת , קיבוע זכויות, תאום מס, פריסת מס וכדומה
דברו איתי

ניווט אלינו

נייד
ווטסאפ
דוא״ל
חשוב לדעת

העסק שלי בנוי במהותו על שביעות רצון של לקוחותיי, ושביעות רצון לטווח הארוך ולכן הקו המנחה בקבלת ההחלטות שלי אל מול הלקוח, הוא איפה המקום הטוב ביותר עבור הלקוח לנהל את חסכונותיו או את תיק הביטוח שלו.

שתפו את הכרטיס שלי
Facebook
WhatsApp
Email