Quality

המגזין שלנו

עמוד הבית > ראיון עם סיון לוין, מפקחת ומנה...

ראיון עם סיון לוין, מפקחת ומנהלת פיתוח עסקי בקוואליטי

ראיון עם סיון לוין, מפקחת ומנהלת פיתוח עסקי בקוואליטי

"השיגי את המיטב מעצמך, על ידי כך שתהפכי ניצוצות קטנטנים של הזדמנות, ללהבות גדולות של הישגים".

אז מאיפה בכלל להתחיל?

אני סיון, בת 40 נשואה לאריק ואמא לשני ילדים טומי בן 15 ומאי בת 11. בעברי עורכת דין ,כיום מפקחת בקוואליטי ומנהלת פיתוח עסקי.
חשוב לי כאשה לספר לכן על השילוב של להיות אשת קריירה ואמא במשרה מלאה. כן זה בהחלט אפשרי בעבודתי כמפקחת כל יום כמובן שונה ומאתגר מקודמו, שש וחצי בבוקר מתעוררת וישר לעניינים, סנדוויצ'ים לילדים, מורידה את הכלב לגינה מתארגנת במהירות ויוצאת לדרך מנצלת את הפקקים הנוראיים של הבוקר ומצלצלת לסוכני היחידה שלי על מנת  לעבור איתם על סדר היום ולאחל בוקר טוב.
מגיעה למשרד, מדליקה את המחשב, מכינה את הקפה השני ומתחילה להניע את היום, מידי בוקר יושבת עם צוותי תיאום הפגישות וההנהלה ומתחילים לסדר את היום ישנם ימים שהבקרים מתחילים בפגישות גיוס של מעסיקים ומשם חזרה לפגישות עבודה, קביעת יעדים חודשיים עם כל סוכן, פיתוחים עסקיים ובמידה ומדובר בפגישות עם סוכנים חדשים שרק יצאו לעצמאות אז הליווי הוא מעט שונה, חשוב לי למקצע אותם, להתמקד בחולשות שלהם ולחזק אותם לגרום להם להיות הכי טובים במה שהם עושים, בין אם זה בפן הפיננסי ובין אם זה בפן הביטוחי ללוות אותם יד ביד, מהשלב הכי בסיסי של הכנת לוגו לאתר העסקי ועד שהם כבר יודעים תכנון פרישה. חשוב לי מאד לתת ערך לסוכן ולכן אין דבר שיעמוד בדרכי בין אם זה טיפול בתביעות, התלוות לפגישות, הדרכות ובכל דבר שיידרש ממני בתחום כי בסוף מה שאני הכי אוהבת בעבודתי, זה לראות את ההתפתחות של כל סוכן, את הדרך שהוא עבר ואת ההצלחה שאליה הוא הגיע.

ההחלטה לעסוק בתחום:
כלל לא חשבתי לעסוק בתחום הפיננסי, התאהבתי בתחום תוך כדי עבודתי הקודמת, מתן ייעוץ משפטי לבית השקעות אחרי חודש שבו החלפתי עובדת שיצאה לחל"ד הציעו לי תפקיד ניהולי – להקים מחלקת סוכנים מאפס, אתגר לא קטן ומאז אני עוסקת בתחום כבר 17 שנים ומבינה היום שזה היעוד שלי.

שאיפות מקצועיות:
יש לי שאיפות להגיע גבוה, בלי הגבלה. אני לא אוהבת להגביל את עצמי. אבל בגדול, השאיפה היא להביא את העסק שלי להצלחה, לצמוח, לדעת שכל סוכן תחת יחידת הפיקוח שלי יגיע במהרה לעצמאות כלכלית.

שילוב העבודה עם החיים הפרטיים:
תפקיד לא פשוט, אבל מצליחים, בעלי אריק הייטקיסט, עושים בבית הכל יחד הוא נותן הרבה מעצמו בכדי שאשלב את הקריירה יחד עם הילדים . בסופו של דבר הרבה שעות עבודה, הרבה לחץ והרבה אתגרים. בכל יום אתה מתעורר למשהו חדש, מתחיל מאפס, בונה לך את הביזנס ועובד מאוד קשה בכדי להביא את עצמך להצלחה. אבל בערב, כשאני מגיעה הביתה, הזמן הזה כולו נתון למשפחתי, שיעורים, זמן איכות, ארוחת ערב משפחתית שעליה אני משתדלת לא לוותר. רק אחרי שהקטנה נרדמת, מדליקה שוב את המחשב, מכינה סיכום יומי עוברת על נתוני מכירות והלוז של מחר וסוגרת את היום הארוך.

כיצד את רואה את מעמד הנשים בעולם התעסוקה בישראל?
בניגוד לעבר, כיום יש לנשים שליטה רבה יותר בעולם התעסוקה בישראל, בזכות המודרניזציה ובשילוב הדחף של הנשים לצאת לעבודה, זאת לנוכח העובדה שמעטים הזוגות המסוגלים לקיים משפחה על בסיס משכורת אחת בלבד. ניתן לראות יותר ויותר נשים בתפקידים בכירים בישראל. למרות שייצוג הנשים במערכת השלטונית עדיין לא השתפר, אולי בעתיד נגיע לשוויון ואולי נלמד מהניסיון המוצלח במדינות אחרות שמהוות דוגמה עבורנו.

מהי העצמה נשית מנקודת מבטך?
"אישה לא נולדת אישה, היא נעשית אישה." אני מגדירה ההעצמה נשית כמשהו שלי, לא משהו שאף אחד יעשה עבורי. אני שמה לעצמי מטרות. אני חושבת שאישה חזקה יודעת מה היא רוצה, אני מגדירה את המטרות שלי ולא אפסיק עד שאגיע אליהן. אני לומדת כל הזמן, אני חושבת שהרחבת הידע הוא הכרחי. אישה חכמה היא אישה חזקה וחשוב מאוד להאמין בעצמך. לא לפחד לחלום, לא לפחד להילחם ולא פחד להציב מטרות גדלות מידי. האמונה בעצמי נותנת לי את האפשרות להצליח בכל.

האני מאמינה שלך \המוטו בחיים?
שאדם הוא מעט ממה שהתחיל עמו, והרבה ממה שהשיג בדרך.

 

ראיון עם סיון לוין, מפקחת ומנהלת פיתוח עסקי בקוואליטי

    דברו איתנו!

    תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם

    דברו איתנו!

      תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם