Quality

המגזין שלנו

עמוד הבית > עוגן בתקופות משבר – הכיס...

הרשמו למגזין

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם

הרשמו למגזין

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם
עוגן בתקופות משבר – הכיסויים הביטוחיים שיגנו על בני משפחתך

עוגן בתקופות משבר – הכיסויים הביטוחיים שיגנו על בני משפחתך

השילוב בין הזעזוע הרפואי והכלכלי בעתות משבר וחוסר וודאות, מעלה גם את המודעות בקרב הציבור באשר לנחיצותם של מגוון הכיסויים הביטוחיים שמהווים עוגן בתקופות מטלטלות. כיצד ניתן להפחית את החשש ולהגיע מוכנים יותר למשבר הבא?

התפשטות מגפת הקורונה וההשלכות שהביאה עמה יצרו עבור כולנו מציאות שטרם הכרנו.

הנגיף שהוביל בתחילה למשבר רפואי חמור מסביב לעולם, החל במהרה לתת אותותיו גם בזירה הכלכלית ופגע אנושות במאות אלפי משקי בית בישראל שמצאו עצמם באי וודאות כלכלית לצד החרדה הבריאותית.

השילוב בין הזעזוע הרפואי והכלכלי הוא עניין שבאופן טבעי מטריד רבים אלא שבעתות של משבר וחוסר וודאות, עולה גם המודעות בקרב הציבור באשר לנחיצותם של מגוון הכיסויים הביטוחיים שמהווים עוגן בתקופות מטלטלות, בדומה לזו שחווינו בתקופה האחרונה.

נוכח המצב, בתקופה זו מגלה הציבור התעניינות גוברת במגוון הביטוחים מתוך הבנה כי בעתות משבר, כאשר שיעורי התחלואה גבוהים במיוחד, הפוליסות השונות הן אלה המספקות למבוטח מעטפת מלאה ומענה מיידי בהתמודדות עם מקרים רפואיים מורכבים, בייחוד אם אלו יידרשו בתקופה מאתגרת זו.

אחד המוצרים הפופולריים הוא ביטוח בריאות פרטי, שהפך למבוקש בשנים האחרונות עבור מבוטחים מכל שכבות הגיל.
מוצר זה נועד לספק מענה רפואי מותאם אישית וכזה המשלים (תרופות שאינן נכללות בסל הבריאות, ניתוחים דחופים בארץ ובחו"ל, מגוון בדיקות וכיוצא בזה) לשירות הניתן במסגרת קופות החולים, שכידוע אינן מכסות לרוב על טיפולים והליכים מורכבים הנדרשים בעת הצורך.

לצד זאת, הביטוח מאפשר למבוטח לבחור את הרופא המטפל, המוסד הרפואי, מועד הטיפול ויתר השירותים העומדים לרשותו ולבחירתו הבלעדית.

בין מגוון הביטוחים נכלל גם ביטוח מחלות קשות, המספק יציבות כלכלית למבוטח מיד עם גילוי מחלה קשה. יש לציין כי על אף שמדובר בביטוח המופעל רק בעת גילוי המחלה, מוצר זה נחשב כעוגן במציאות השברירית של ימינו וכזה שעשוי לתת מענה מלא למצוקה הכלכלית שעשויה להיווצר בתקופת ההתמודדות עם המחלה, ולאחריה.

ביטוח מחלות קשות, כמו גם ביטוח בריאות פרטי, הינם כאמור ביטוחים המתאימים למבוטחים בכל גיל, שכן אף אחד אינו חסין בפני מצב רפואי מורכב שעשוי להיכפות עליו.
כמו-כן, בתקופה של ייעול כלכלי רצוי לבצע בשיתוף סוכנות הביטוח סקירה מקיפה של כל מוצרי הביטוח שברשותך תוך בחינת התאמתם למצב החדש ועדכון השירותים בהתאם לצורך.

בשורה התחתונה

תקופות משבר מביאות עימן דאגה וחוסר וודאות אך הן גם נקודות זמן טובות לבצע מהלכים שיבטיחו את עתיד משפחתך, לצד שקט נפשי ובטחון כלכלי בהתמודדות עם מקרה רפואי. גם אם עד כה לא עסקתם בכך, קוואליטי מאפשרים לך לדבר עם צוות המומחים ולהתכונן ליום שאחרי עבור כל בני משפחתך, ולהבטיח שבעלות אטרקטיבית תוכל לעמוד בכל אתגר שהמציאות של חיינו יכולה לזמן לך.

כותבת המאמר הינה רוני ליבוביץ, מפקחת סוכנים בקוואליטי
*מידע זה אינו מהווה יעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת ואין בו תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או תחליף לשיווק השקעות אישי המתחשב בצרכי הלקוח, ואין בו כדי להחליף את הוראות הדין ו/או תקנון המוצר הרלוונטי.
עוגן בתקופות משבר – הכיסויים הביטוחיים שיגנו על בני משפחתך

דברו איתנו!

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם

דברו איתנו!

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם